top of page

Kiermasz Wielkanocny

  • 27 mar
  • 1 minut(y) czytania

Jak co roku tradycji stało się zadość i wczoraj w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny.  Było kolorowo, słodko i bardzo świątecznie. Na stołach pojawiły się piękne ozdoby oraz pyszności przygotowane przez uczniów i rodziców - nie brakowało pomysłów, zaangażowania i… apetycznych pokus, którym trudno było się oprzeć.


Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców i Grona Pedagogicznego za wsparcie i pomoc w organizacji, ale przede wszystkim dla naszych uczniów - to dzięki Wam to wydarzenie miało tak wyjątkowy klimat. W powietrzu czuć już zbliżające się święta… było ciepło, radośnie i po prostu dobrze.



 
 
 

Komentarze


bottom of page