top of page

Gminny Festiwal Piosenki Polskiej

  • 13 kwi
  • 1 minut(y) czytania

W Gminnym Festiwalu Piosenki Polskiej, który odbył się dziś w Deszcznie, naszą szkołę reprezentowali: Wanessa Suchecka, Hanna Trzosek oraz Kacper Dziadosz. To było pełne emocji spotkanie z polską muzyką i ogromnym zaangażowaniem młodych wykonawców.


I mamy powód do ogromnej radości - Wanessa Suchecka zajęła 1. miejsce.  Gratulujemy i cieszymy się, że nasi uczniowie z taką pasją rozwijają swoje talenty oraz że chętnie dzielą się nimi na scenie.



 
 
 

Komentarze


bottom of page