Gminny Festiwal Piosenki Polskiej
- 13 kwi
- 1 minut(y) czytania
W Gminnym Festiwalu Piosenki Polskiej, który odbył się dziś w Deszcznie, naszą szkołę reprezentowali: Wanessa Suchecka, Hanna Trzosek oraz Kacper Dziadosz. To było pełne emocji spotkanie z polską muzyką i ogromnym zaangażowaniem młodych wykonawców.
I mamy powód do ogromnej radości - Wanessa Suchecka zajęła 1. miejsce. Gratulujemy i cieszymy się, że nasi uczniowie z taką pasją rozwijają swoje talenty oraz że chętnie dzielą się nimi na scenie.













Komentarze