Otwarcie leśnej ścieżki edukacyjnej
- 30 mar
- 1 minut(y) czytania
A gdyby tak na chwilę odłożyć wszystko… i po prostu pójść do lasu? Nie na spacer „w biegu”, nie między jednym obowiązkiem a drugim… tylko naprawdę się zatrzymać. Posłuchać, popatrzeć, pobyć.
Już niedługo będzie do tego idealna okazja. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią naturę (albo dopiero chcą ją polubić ), na uroczyste otwarcie leśnej ścieżki edukacyjnej w Ulimiu.
Widzimy się w najbliższą środę 1 kwietnia 2026 roku o godzinie 10:00 na boisku przy naszej szkole. Będzie trochę wiedzy, trochę działania, trochę ciekawostek i sporo dobrej energii - razem z Kołem Łowieckim „Bory Lubuskie”, Nadleśnictwem Lubniewice i OSP Ulim.
Tak po prostu… przyjdźcie.
Do zobaczenia!






Komentarze